Aret (fot. Aret) - Poznaj naszą firmę

Aret. Maszyny przyszłości dla Twojego biznesu.

Poznaj firmę Aret. Przekonaj się kim jesteśmy, co robimy i jak działamy.

Aret to specjaliści w tworzeniu niestandardowych rozwiązań. Od ponad 40 lat wspieramy przedsiębiorców w doskonaleniu procesów produkcji poprzez automatyzację. Nie boimy się wzywań, dlatego w swoich działaniach stawiamy na tworzenie indywidualnych projektów, spełniających potrzeby klientów oraz ich przedsiębiorstw. Kierujemy się prostą zasadą: jeżeli nie znalazłeś na rynku gotowego rozwiązania, które spełniłoby oczekiwania Twojego biznesu, dobrze trafiłeś. My stworzymy go dla Ciebie.

 

Początki funkcjonowania firmy sięgają 1980 roku, kiedy to w Poznaniu założona została firma Aret. Lata spędzone na rynku pozwoliły naszemu zespołowi pozyskać cenne doświadczenie i widzę w budowaniu maszyn oraz rozumieniu potrzeb klientów. Długoletnia praca z klientami pozwoliła nam na zrealizowanie ponad 4000 realizacji. W swoim działaniu stawiamy na ciągły rozwój, nie tylko w kwestii poszerzania swojej oferty, ale również w dbałości o komfort pracy. W 2020 roku rozpoczęliśmy budowę nowoczesnej siedziby w Komornikach, by poszerzyć swój park maszyn i jeszcze lepiej wykonywać zlecane projekty. W 2012 roku dołączyliśmy do grona autoryzowanych integratorów robotów przemysłowych KUKA.

 

Wiedza i doświadczenie wsparte jakością

W działaniu stawiamy na fachowców w dziedzinie automatyki i robotyki. Wspólnie tworzymy zgrany zespół, który  posiada wiedzę i doświadczenie w budowaniu skomplikowanych projektów. Jesteśmy również  miejscem, które rozwija młode talenty na ścieżce zawodowej. Do budowy maszyn wykorzystujemy technologię najlepszych dostawców. Inżynierowie Aret, na bazie wysokiej jakości komponentów, tworzą, udoskonalają i naprawiają maszyny przemysłowe.

 

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Naszym klientom oferujemy rozwiązania z zakresu budowy maszyn, które w istotny sposób wpłyną na wzrost wydajności, efektywności i elastyczności procesów produkcyjnych.

Specjalizujemy się w:

  • automatyce i robotyce,
  • budowaniu linii technologicznych,
  • konstruowaniu systemów transportu wewnętrznego,
  • tworzeniu systemów wizyjnych,
  • naprawie i przezwajaniu silników.

 

Jak działamy?

 

Nasze podejście do wykonywanej pracy można przedstawić na podstawie prostego schematu, dzięki któremu uzyskujemy doskonałe rezultaty.

Krok 1 – analiza potrzeb, dobór i projektowanie

Krok 2 – symulacje i testy

Krok 3 – wykonanie

Krok 4 – montaż i uruchomienie

Krok 5 – serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Świadczymy kompleksowe usługi z dziedziny automatyki i robotyki – od fazy projektowania i doboru odpowiednich elementów składowych, poprzez montaż, aż po uruchomienie maszyny lub linii produkcyjnej. Szczególną dbałość przykładamy nie tylko do procesu konstruowania maszyny, ale również do przeprowadzania licznych symulacji i testów. Wszystko po to, by gotowe konstrukcje trafiły do klienta w pełni sprawne.  Nasze maszyny projektujemy w nowoczesnym środowisku CAD, dzięki czemu eliminujemy większość błędów już na wczesnym etapie budowy.

Przekonaj się jak pracujemy w Aret. Skontaktuj się z nami.
Odwiedź nasze media społecznościowe.