loader

„Przeć, szukać, znajdować i nie ustępować”
Alfred Lord Tennyson „Ulisses”

Aret, to IDEA KREATYWNA.
Każda maszyna stworzona przez nas jest niepowtarzalna i wyjątkowa. Rozwiązujemy problemy i spełniamy marzenia naszych klientów. Kreacja w służbie idei, to właśnie ARET.

Zanim światłem zapłonie całe miasto, potrzebny jest ktoś, kto wymyśli żarówkę. Pierwszy element . Właśnie kimś takim jest ARET. Nie tworzymy maszyn taśmowo, jesteśmy poszukiwaczami i odkrywcami. Nasi biznesowi Partnerzy wiedzą, że nigdy się nie poddajemy i razem z nimi osiągamy cel. Aret, to skuteczność.

Kształtujemy świat od niemal 40 lat. Zmieniamy się, tak jak rzeczywistość, która nas otacza. Ale pozostajemy wierni tradycji. Nazwa firmy ARET podkreśla jej rodzinny charakter.

Dwie pierwsze litery symbolizują inicjały założyciela firmy Andrzeja Roszkiewicza.
Jesteśmy firmą XXI wieku. Przygotowaną, aby udźwignąć najtrudniejsze zadania. Nasza załoga, to ludzie twórczy – specjaliści w wielu dziedzinach. Jesteśmy silni ich siłą i mądrzy ich wiedzą.

Lecz Aret, to także nasi Klienci. To dla nich istniejemy. Staramy się jak najlepiej zrozumieć ich potrzeby. Razem z nimi kreujemy nową rzeczywistość...

Czym jest nowoczesność?

To świat nowych możliwości. Nie stoimy w miejscu. Zmieniamy się wraz z rzeczywistością, która nas otacza. Wciąż poszerzamy zakres naszych usług i udoskonalamy naszą ofertę. Jakie słowo najlepiej nas charakteryzuje? Skuteczność. Jesteśmy skutecznym zespołem profesjonalistów! Bogatych doświadczeniem i młodością marzeń. Nowoczesność, to kreacja, twórczość i poszukiwanie.

To świat nowych możliwości. Nie stoimy w miejscu. Zmieniamy się wraz z rzeczywistością, która nas otacza. Wciąż poszerzamy zakres naszych usług i udoskonalamy naszą ofertę.
Jakie słowo najlepiej nas charakteryzuje? Skuteczność.

Jesteśmy skutecznym zespołem profesjonalistów! Bogatych doświadczeniem i młodością marzeń. Nowoczesność, to kreacja, twórczość i poszukiwanie.

Właśnie tym jest ARET!

Historia Aret w 10 krokach:
Styczeń 1980roku - Andrzej Roszkiewicz powołuje do życia ARET w Poznaniu
1985 – Firma przeprowadza się do Tulec
1992 – Firma oficjalnie przyjmuje nazwę ARET (Andrzej Roszkiewicz Elektromechanika Tulce)
2004 – Powstanie działu elektroniki i automatyki
2009 – Firma otwiera trzy profesjonalne stanowiska CAD 3D do projektowania maszyn i urządzeń
2010 – Budowa linii do produkcji palet z tektury falistej. Pierwsza instalacja robota firmy KUKA. Nawiązanie współpracy z firmą Omron
2012 – Aret staje się autoryzowanym integratorem robotów przemysłowych KUKA
2014 – Otrzymanie certyfikatu Omron Solution Partner
2014 - Utworzenie nowej spółki ARET Sp. z o.o. Sp. K. Podstawową działalnością spółki stają się prace badawczo-rozwojowe z zakresu automatyzacji procesów produkcyjnych oraz robotyki
2016 – Dostawa stanowiska do badań interakcji człowiek robot dla Politechniki Łódzkiej
2016 - Uruchomienie w pierwszym półroczu, aż 10 robotów firmy KUKA
2016 - ARET Sp. z o.o. Sp. K wyróżniona nagrodą za innowację roku 2016
2017 - Otrzymanie statusu Srebrnego Partnera KUKA

Nasi Partnerzy

Skontaktuj się z nami